Zbritje!

DIESEL DZ4203

239.00 167.30

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 49 mm
Gjerësia e rripit N/A
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit 10 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%