Zbritje!

DIESEL DZ1862

149.00 104.30

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

 

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Gjinia Meshkuj
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit E Zezë
Materiali i rripit Lekure
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Argjend
Madhesia e rrethit 44×49 mm
Gjeresia e rripit 22 mm
Rezistenca e ujit 50 m
Xhami Mineral

 

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%