Zbritje!

DIESEL DZ1801

179.00 119.00

Brendi Diesel
Emri Modelit Rasp
Garancioni 2 vite
Gjinia Meshkuj
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit E Zezë
Materiali i rripit Lekure
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Argjend
Diametri 46 mm
Gjerësia  e rripit 24 mm
Rezistenca ndaj ujit 50 m
Xhami Mineral

 

 

 

 

 

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%