Zbritje!

DIESEL DZ1761

219.00 153.30

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Diametri 46 mm
Brendësia E arit
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I metalit
Ngjyra e rripit E arit
Rezistente ndaj ujit 50 metra

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%