Zbritje!

DIESEL DZ1657

179.00 125.30

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Gjinia Meshkuj
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit E Zezë
Materiali i rripit Lekure
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit E Zezë
Madhesia e rrethit 45×51 mm
Gjeresia e rripit 26 mm
Rezistenca ndaj ujit 100 m
Xhami Mineral
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%