Zbritje!

DIESEL DZ1399

149.00 104.30

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Gjerësia 44 mm
Gjatësia 12 mm
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I lëkurës
Ngjyra e rripit E kaftë
Rezistenca e ujit 50 metra
Data Po
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%