D1 MILANO D1-UTLJ04

209.00

Brendi D1 MILANO
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 40 mm
Gjinia Femra
Lloji i mekanizmit Kuarc
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Lëkurë
Rezistenca e ujit 5 ATM

11 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%