D1 MILANO D1-UTLJ03

239.00

 

Brendi D1 MILANO
Gjinia Meshkujë
Diametri 40mm
Rripi Lekurë
Lëkura E Zezë
Xhami Xham Mineral me veshje blu anti-refleks
Lëvizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 5 ATM
Rrethi Rose Gold
Materiali i Rrethit Celik I Pandryshkur
Mbrendësia /Dial E Zezë me detaje Rose Gold

 

 

2 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%