D1 MILANO D1-A-UTL03

239.00

 

Brendi D1 MILANO
Gjinia Femra
Diametri 38mm
Rripi Lëkurë
Ngjyra e Rripit Hiri
Xhami Xham mineral me veshje blu anti-refleks
Lëvizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 5 ATM
Rrethi Ari
Materiali i Rrethit Celik I Pandryshkur
Mbrendësia/Dial Ari

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%