D1 MILANO D1-A-UTBL02

385.00

Brendi D1 MILANO
Gjinia Femra
Diametri 38mm
Rripi Celik i Pandryshkur
Ngjyra e Rripit Rose Gold
Xhami Xham mineral me veshje blu anti-refleks
Lëvizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 5 ATM
Rrethi Rose Gold
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial Rose Gold

 

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%