D1 MILANO D1-A-UTBL01

359.00

Brendi D1 MILANO
Gjinia Femra
Diametri 38mm
Rripi Celik i Pandryshkur
Ngjyra e Rripit Argjend
Xhami Xham mineral me veshje blu anti-refleks
Lëvizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 5 ATM
Rrethi Argjend
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial Argjend

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%