D1 MILANO D1-A-UT06

239.00

 

Brendi D1 MILANO
Gjinia Meshkuj
Diametri 40mm
Rripi Lëkurë
Ngjyra e Rripit E Kuqe
Xhami Xham mineral me veshje blu anti-refleks
Lëvizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 5 ATM
Rrethi Argjend
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Zezë me detaje Hiri

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%