Zbritje!

CASIO WVA-M650D-2AER

185.00 148.00

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 44 mm
Gjinia Meshkuj
Lloji i mekanizmit Kuarc, Ekran
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit 10 ATM

3 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%