Zbritje!

CASIO WVA-105HDE-2AVER

130.00 104.00

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Gjerësia 41.40 mm
Gjatësia 13.30 mm
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I metalit
Rezistenca e ujit 50 metra
Ngjyra e rripit E argjendit
Data Po
Bateria 2 vite një bateri
Xhami Sferik
Pranues I sinjalit të radios Koha e saktë mund të shfaqet në vende të ndryshme të Europës
Memoria Mund të memoroj 30 data
Kalendar automatik Po
Alarm 5 alarme

2 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%