Zbritje!

CASIO WV-200DE-1AVER

99.00 79.20

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Gjerësia 47.70 mm
Gjatësia 15.20 mm
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I metalit
Rezistenca e ujit 200 metra
Ngjyra e rripit E argjendit
Data Po
Bateria 3 vite një bateri
Xhami Mineral
Ditë Po
Shumë gjuhësh Emri I ditës mund të shfaqet në gjuhë të ndryshme
Kalendar automatik Po
Alarm Po

2 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%