CASIO W-211-1AVES

25.00

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 36.6 mm
Kategoria Për Fëmijë
Lloji i mekanizmit Ekran Digjital
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Resin
Rezistenca e ujit 5 ATM

1 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%