CASIO PRW-6600Y-1ER

425.00

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 52 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I lekures
Ngjyra e rripit E kafte
Rezistente ndaj ujit 100 metra
Datë, dite , muaj Po
Termometer Po
Altimeter Po
Barometer Po
Tregues I nivelit te baterise Po
Memorie per altimeter Po
Tregues I lindjes dhe perendimit Po
Rezistues ndaj temp. te uleta Po(-10 C)