CASIO PRG-330-1ER

220.00

1 in stock

Categories: , ,

Description

Memorie per altimeter
Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 56 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Plastike dhe gome
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E zeze
Rezistente ndaj ujit 100 metra
Kalendar Po
Tregues i nivelit te baterise Po
Xhami Mineral
Alarm 5 alarme ditore
Termometer Po
Altimeter Po
Barometer Po