CASIO MTP-E133L-2EEF

50.00

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 46 mm
Brendësia E bardhe
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I lekures
Ngjyra e rripit E kalter dhe vjollce
Rezistente ndaj ujit Po
Bateria 3 vite 1 bateri
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com