CASIO MTP-E133L-1EEF

50.00

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 46 mm
Brendësia E zeze
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I lekures
Ngjyra e rripit E zeze dhe e gjelbert
Rezistente ndaj ujit Po
Bateria 3 vite 1 bateri