Zbritje!

CASIO MTP-1291D-1A1VEF

59.00 47.20

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 55 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I metalit
Ngjyra e rripit E argjenedit
Rezistente ndaj ujit 50 metra
Datë Po
Xhami Mineral
Bateria 3 vite nje bateri

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%