Zbritje!

CASIO MCW-100H-3AVEF

59.00 47.20

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Gjerësia 50 mm
Gjatësia 14 mm
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I gomës
Rezistenca e ujit 100 metra
Ngjyra e rripit E zezë
Data Po
Kronograf Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%