BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

CASIO LTP-1282PD-2AEF

39.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCasio
Garancioni2 vite
Diametri25 mm
BrendësiaE kalter
GjiniaFemra
MaterialiMetal
RripiRrip I metalit
Ngjyra e rripitE argjenedit
Rezistente ndaj ujit50 metra
XhamiMineral
Bateria3 vite nje bateri

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.