casio-logo

CASIO LTP-1280PSG-9AEF

28.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 20 mm
Brendësia E kremt
Gjinia Femra
Materiali Metal
Rripi Rrip I metalit
Ngjyra e rripit E argjenedit dhe arit
Rezistente ndaj ujit Po
Xhami Mineral
Bateria 3 vite nje bateri

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..