Zbritje!

CASIO LA670WEM-7EF

49.00 39.20

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 30 mm
Brendësia E argjendit
Gjinia Femra
Materiali Metal
Rripi Rrip I metalit(mesh)
Ngjyra e rripit E argjendit
Rezistente ndaj ujit Po
Kalendar Po
Bateria 2 vite 1 bateri
Xhami Akril
Alarm Alarme ditore

 

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%