CASIO HDC-700-1AVEF

55.00

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 53 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal dhe gome
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E zeze
Rezistente ndaj ujit 100 metra
Kalendar Po
Bateria 10 vite 1 bateri
Xhami Akril
Alarm 3 alarme ditore
Telememo Po