BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

CASIO GW-M5610PC-1ER

145.00 101.50

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCasio
Garancioni2 vite
Diametri46 mm
BrendësiaE zezë
GjiniaMeshkuj
MaterialiPlastike
RripiRrip I gomes
Ngjyra e rripitE zeze
Rezistente ndaj ujit20 metra
Datë dhe dite te javesPo
XhamiMineral

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..