BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

CASIO GST-W110D-1AER

395.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCasio G-Shock
Garancioni2 vite
GjiniaMeshkuj
LevizjetKuarc
Ngjyra e rripitArgjend
Materiali i rripitCelik i Pandryshkur
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethitArgjend
Diametri59 mm
Gjerësia  e rripit22 mm
Rezistenca e ujit20 ATM / 200 m
XhamiSafir
DataPo
KronografPo

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.