fbpx
Sale!

CASIO GMA-S130VC-8AER

140.00 112.00

In stock

SKU: GMA-S130VC-8AER Categories: , , ,

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 49 mm
Brendësia E kalter e hapur
Gjinia Femra
Materiali Plastike dhe gome
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E kalter e hapur
Rezistente ndaj ujit 200 metra
Kalendar Po
Bateria 2 vite 1 bateri
Xhami Mineral
Alarm 5 alarme ditore

Additional information

Gjinia