CASIO GMA-S130VC-2AER

140.00

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 49 mm
Brendësia E kalter
Gjinia Femra
Materiali Plastike dhe gome
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E kalter
Rezistente ndaj ujit 200 metra
Kalendar Po
Bateria 2 vite 1 bateri
Xhami Mineral
Alarm 5 alarme ditore

1 in stock

Categories: , ,