BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

CASIO GMA-S130VC-2AER

140.00 98.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCasio
Garancioni2 vite
Diametri49 mm
BrendësiaE kalter
GjiniaFemra
MaterialiPlastike dhe gome
RripiRrip I gomes
Ngjyra e rripitE kalter
Rezistente ndaj ujit200 metra
KalendarPo
Bateria2 vite 1 bateri
XhamiMineral
Alarm5 alarme ditore

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..