BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

CASIO GLS-6900-2ER

110.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCasio
Garancioni2 vite
Diametri53 mm
BrendësiaE zezë
GjiniaMeshkuj
MaterialiGomë dhe plastikë
RripiRrip I gomës
Ngjyra e rripitE kaltër
Rezistenca ndaj ujit200 metra
Kalendar automatikPo
DitëPo
Alarm5 alarme
XhamiMineral
Bateria3 vite – 1 bateri
Rezistues I temperaturave te uletaPo
Rezistues ndaj dridhjevePo

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..