CASIO GBA-800-9AER

140.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCasio
GjiniaMeshkuj
Emri ModelitG-SQUAD Digital BLE Step Tracker
Analoge/DigjitaleKombinim
Thellësia16mm
Diametri54mm
Ngjyra e mbrendësisëE Zezë
Materiali i rripitPlastik/ Resin
Ngjyra e rripitE Verdhë
DataPo
AlarmPo
Radio ControlledPo
Perpetual CalendarPo
BacklightPo
KronografPo
XhamiMineral
LevizjetKuarc
Rezistenca ndaj ujit200m
Garancion2 vite

 

Casio G-Shock Bluetooth Step Tracker GBA-800-9AER është një orë e mrekullueshme.Rrethi i orës është bërë nga plastika/resin,ndërsa sa i përket rezistencës ndaj ujit,ora ka një rezistencë deri në 200 metra. Kjo do te thotë se mundë të përdoret për veprimtarit detare (marine activity) ,si dhe në sportet e ujit me ndikim të lartë, por jo në detë të thellë.Gjithashtu ora ka bluetooth gjë që mundëson kontektimin me paisjet telefonike (app stores), daily health, si dhe funksionet për fitness duke perfshirë edhe numërimin e hapave.Kjo orë është komforte dhe shkon me cdo gjë pavaresisht veshjes që ju zgjidhni.Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe me garancion nga prodhuesi.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

BrendiCasio
GjiniaMeshkuj
Emri ModelitG-SQUAD Digital BLE Step Tracker
Analoge/DigjitaleKombinim
Thellësia16mm
Diametri54mm
Ngjyra e mbrendësisëE Zezë
Materiali i rripitPlastik/ Resin
Ngjyra e rripitE Verdhë
DataPo
AlarmPo
Radio ControlledPo
Perpetual CalendarPo
BacklightPo
KronografPo
XhamiMineral
LevizjetKuarc
Rezistenca ndaj ujit200m
Garancion2 vite

 

Gjinia

Meshkuj

Mund të ju pëlqejnë edhe..