CASIO GBA-800-7AER

140.00

1 in stock

Categories: ,

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 54 mm
Brendësia E bardhe
Gjinia Meshkuj
Materiali Plastike dhe gome
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E bardhe
Rezistente ndaj ujit 200 metra
Datë, dite , muaj Po
Xhami Safir
Alarm 5 alarme ditor
Bateria 2 vite 1 bateri
Bluetooth Po
Numerues I hapave te ecur Po