CASIO GBA-800-3AER

140.00

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 54 mm
Brendësia E zeze + e gjelbert
Gjinia Meshkuj
Materiali Plastike dhe gome
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E gjelbert
Rezistente ndaj ujit 200 metra
Kalendar Po
Bateria 2 vite 1 bateri
Xhami Mineral
Alarm 5 alarme ditore
Bluetooth Po
Numerues I hapave te ecur Po