CASIO GA-710B-1A4ER

140.00

Ora Casio G-Shock Combi GA-710B-1A4ER është ora qe ju keni ëndërruar.

Ështe resistent ndaj goditjeve (Shock Resistant).

Lap/split Display Switching.

Deri ne 10 herë targeton kohen, 200 rekorde per gjiro, 200 metra rezistenca ndaj ujit.

Kohezgjatje e ndriqimit, ndriqim pas ndaljes (afterglow),si dhe 31 zona kohore ( 48 qytete + koha e koordinuar universale).

Pamje e mrekullueshme : Per qdo mosh e qdo gjini kjo ore eshte fantastike!

Merre dhe vendose per cdo dite, si ne pune, udhetime, koh me shoqerine, ecje ose vrapim ,pasi qe  është aksesori më I  persosur për ju.

Kjo ore nuk eshte vetem komforte ,argetuese ose e re,por nje stil qe do ju sjell shume komplimente .

Gjithashtu është edhe dhuratë e përkryer!

Kjo ore vie me nje shumellojshmeri stilesh si dhe ngjyrash.

Gjithekush ka nevoje te mbaje gjurmet e kohes,ne menyre qe te jetë i sakt ne rrugen e jetes.

Ora dërgohet me kutinë origjinale të sajën, si dhe me garancion nga prodhuesi.

14 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PRODUKTET MË TË REJA
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com