BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

CASIO GA-700UC-5AER

130.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCasio
Garancioni2 vite
Diametri i kornizës57×53 mm
GjiniaMeshkuj
Lloji i mekanizmitKuarc/Display
Materiali i kornizësPlastikë/Gomë
Materiali i rripitPlastikë/Gomë
Rezistenca e ujit20 ATM

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.