CASIO GA-700CM-3AER

170.00

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 52 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Plastike dhe gome
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E gjelber
Rezistente ndaj ujit 200 metra
Datë, dite , muaj Po
Alarm Alarm ditor
Bateria 5 vite 1 bateri