CASIO GA-700CM-2AER

170.00 119.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCasio
GjiniaMeshkuj
Analoge/DigjitaleKombinim
Thellësia15mm
Diametri53mm
Ngjyra e mbrendësisëE Kaltert
Materiali i rripit Resin
DataPo
AlarmPo
XhamiAkril
Rezistenca ndaj ujit200m
Garancion2 vite
Ora Casio G-Shock GA-700CM-2AER.Tregon kohën e tanishme në qytete te medha dhe zona të caktuara në mbarë botën.Pasi të jetë vendosur kalendari automatik, do të tregojë gjithmonë datën e saktë.Koha mundë të shfaqet në dy formate 12 dhe 24.Në këtë model ju mund të vendosni 5 Alarme Ditore që të ju rikujtoj për ngjarjet apo takimet tuaja të rëndësishmeGjithashtu ora ka edhe funksionin e ndaleses (Stopwatch) – 1/100sec , -24hoursKohen e startimit , ndaljes/pushimit dhe kohen perfundimtare qe munde te matni me saktesi deri ne  1/100 sekondAktivizimi/Deaktivizimi i  butonaveMe nje buton te veqante mund te caktivizoni tingujt e teksteve. Pas caktivizimit,sinjali akustik nuk leshohet kur kalon nga nje funksion ne tjetrin.Alarmet e vendosura ose kohematesi mbeten aktive edhe pas caktivizimit te zeritSa i perket rezistencës ndaj ujit, ora ka një rezistencë deri ne 200 metra.Kjo orë nuk është vetëm komforte, argëtuese apo e re, por një stil që do ju sjellë shumë komplimente.Si dhe një dhuratë e përkryer për me te dashurit tuaj.Ora dërgohet me kutinë origjinale te sajën, si dhe me garancion nga prodhuesi.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

BrendiCasio
GjiniaMeshkuj
Analoge/DigjitaleKombinim
Thellësia15mm
Diametri53mm
Ngjyra e mbrendësisëE Kaltert
Materiali i rripit Resin
DataPo
AlarmPo
XhamiAkril
Rezistenca ndaj ujit200m
Garancion2 vite
Gjinia

Meshkuj

Mund të ju pëlqejnë edhe..