CASIO F-91WM-1BEF

30.00

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 38 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal dhe gome
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E zeze
Rezistente ndaj ujit Po
Kalendar Po
Bateria 7 vite 1 bateri
Xhami Akril
Alarm Alarme ditore