CASIO DW-6900LU-3ER

110.00

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 53 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Plastike dhe gome
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E zeze
Rezistente ndaj ujit 200 metra
Kalendar Po
Bateria 2 vite 1 bateri
Xhami Mineral
Alarm Multifunksional