CASIO BGS-100GS-7AER

140.00

1 in stock

Categories: , ,

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 45 mm
Brendësia E bardhe
Gjinia Femra
Materiali Metal dhe gome
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E bardhe
Rezistente ndaj ujit 100 metra
Kalendar Po
Bateria 2 vite 1 bateri
Xhami Mineral
Alarm Multifunksional
Numerues I hapave te ecur Po
Targeti I hapave te ecur                                              50,000.00