CASIO BGS-100-9AER

140.00 98.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCasio
Garancioni2 vite
Diametri45 mm
BrendësiaE gjelbërt e qelët
GjiniaFemra
MaterialiMetal dhe plastikë
RripiRrip I gomës
Ngjyra e rripitE gjelbërt e qelët
Rezistente ndaj ujit100 metra
DatëPo
DitëPo
Alarm5 alarme
Bateria2 vite nje bateri
XhamiMineral
Numrues I hapave te ecurPo

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..