Zbritje!

CASIO BGD-140-1AER

109.00 87.20

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Diametri 46 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Femra
Materiali Plastike
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E zeze
Rezistente ndaj ujit 200 metra
Datë Po
Alarm 3 multi alarme
Bateria 5 vite 1 bateri
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%