Zbritje!

CANDINO C4683/3

349.00 244.30

Brendi Candino
Garancioni 2 vite
Diametri 44 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I lëkurës
Ngjyra e rripit E zezë
Rezistente ndaj ujit 100 metra
Datë Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%