Zbritje!

CANDINO C4616/2

289.00 202.30

Brendi Candino
Garancioni 2 vite
Diametri 41 mm
Brendësia E argjendit me rose gold
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I metalit
Ngjyra e rripit E argjendit me rose gold
Rezistente ndaj ujit 50 metra
Datë Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%