Zbritje!

CANDINO C4601/1

219.00 153.30

Candino C4601/1 është një orë e bukur për Zonjat.

Lëkura e sajë e bardhë me ngjyrë silver të rrethit ,dhe me mbrendësinë e sajë të kombinuar me ngjyrë të bardh dhe hiri,japin një pamje të shkëlqyer të orës .

Sa i përket rezistencës ndaj ujit , ora ka një rezistencë deri ne 50 metra .

Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Candino
Gjinia Femra
Analoge/Digjitale Analoge
Xhami Safir
Diametri 34mm
Ngjyra e mbrendesise E Bardhë me Hiri
Materiali i rripit Lëkurë
Ngjyra e rripit E Bardhë
Levizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Garancion 2 vite
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%