Zbritje!

CANDINO C4538/3

249.00 174.30

Candino C4538/3 është një orë e bukur për Zonjat.

Materiali është nga Celiku i Pandryshkur, ngjyrat e rripit të sajë janë silver dhe ari, mbrendësia e zezë,gjë që bëjn një kombinim të bukur .

Sa i përket rezistencës ndaj ujit , ora ka një rezistencë deri ne 50 metra .

Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Candino
Gjinia Femra
Analoge/Digjitale Analoge
Xhami Safir
Diametri 32mm
Ngjyra e mbrendesise E Zezë
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rripit Silver me Ari
Levizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Garancion 2 vite
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%