Sale!

CANDINO C4517/6

299.00 209.30

Candino C4517/6 është orë për Meshkujt.

Lëkura  e zezë dhe mbrendësia  ngjyrë kafe ,bëjn një kombinim të bukur të sajë .

Ne e dërgojmë orën me kutinë origjinale të sajën, si dhe garancionin nga prodhuesi.

1 in stock

Categories: , ,

Description

Gjinia Meshkuj
Analoge/Digjitale Analoge
Thellësia 12mm
Diametri 43mm
Ngjyra e mbrendesise E Zezë me të Kaft
Materiali i rripit Lekurë
Ngjyra e rripit E Zezë
Kronograf Po
Data Po
Levizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Garancion 2 vite