CALVIN KLEIN K8S271C1

269.00

1 in stock

Categories: , , ,

Description

Brendi Calvin Klein
Garancioni 2 vite
Diametri 42 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj dhe Femra
Materiali Metal
Rripi Rrip I lekures
Ngjyra e rripit E zezë
Rezistente ndaj ujit 50 metra
Datë Po
Kronograf Po
Bateria 2 vite nje bateri